Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Extra frisse, sterke muntspray die je overal mee naartoe kunt nemen, voor een frisse adem!
RICQLÈS Alcohol Mondspray heeft een praktisch en discreet formaat en kan overal gebruikt worden: op kantoor, thuis, op reis, enz.
Met essentiële pepermuntolie.
Alleen voor volwassenen.
Bevat alcohol.
Alcohol denat, Glycerine, Mentha Piperita Olie, Limoneen, Linalool, Eugenol.
Schudden voor gebruik.
Maximaal 3 keer per dag sprayen.
| CNK | 0883397 |
|---|---|
| Organisaties | Urgo |
| Merken | Ricqles |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |