Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Wij adviseren om Scarban Velvet Touch siliconengel te gebruiken als het litteken zich op een zichtbare plaats bevindt. Bijvoorbeeld in het gezicht of de hals. De gel vormt een laagje op de huid die het litteken afsluit en vochtverlies tegengaat. De medische siliconen in de gel zorgen ervoor dat het litteken soepeler, vlakker, minder rood en sneller rustig wordt.
| CNK | 2756716 |
|---|---|
| Organisaties | BAP Medical |
| Merken | Scarban |
| Breedte | 36 mm |
| Lengte | 87 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |