Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Myristica 3grans. (Alpha-pinene, beta-pinene, sabinene, myristicine). Afkomstig uit Sri Lanka. Gebruikt bestanddeel is het zaad.
Krachtige pijnstiller ook bij zenuwpijnen. Effectief bij reuma, verrekkingen, spierstijfheid.
Bevordert eetlust.
Gaat asthenie tegen.
Let op! Niet gebruiken met geneesmiddelen op basis van paracetamol.
| CNK | 4371506 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |