Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Superdiet Super+ Circul Bio Amp 20x15ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
wilde kastanje
rode wingerd
toverhazelaar
ginkgo biloba
| CNK | 2937001 |
|---|---|
| Organisaties | Superdiet Laboratoires |
| Merken | Superdiet |
| Breedte | 129 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |