Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Hydrocolloïdverband
Voor de verzorging van niet-geïnfecteerde wonden, als deze zwak tot matig exsuderend en oppervlakkig zijn. Indicaties: druk- en beenzweren eerste- en tweedegraads brandwonden huidafnameplekken en huidontvangende plekken diabetische ulcera postoperatieve wonden schaafwonden
uitstekend absorberend vermogenluchtdoorlatend staat garant voor een optimaal vochtig wondmilieu minimaliseert het risico op beschadiging van de gezonde huid rondom de wond
Polyurethaanfolie met hydrocolloïd gecoat
5 x 5
| CNK | 3945581 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Suprasorb |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |