Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
MATRASOVERTREK PVC + FROTTE
Maten:
100 x 200 cm
140 x 200 cm
Voor personen met incontinentie- problemen
Bevestiging aan matras: elastiek
Kleur: wit
Verpakking: per stuk
| CNK | 2637163 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 380 mm |
| Lengte | 290 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |