Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Éendelige pyjama voor dames en heren
Geen hinderlijke naden in de rug
De patiënt koelt niet af tijdens verwisselen van incontinentieproducten en tijdsbesparing voor verpleegkundigen door de ritssluiting onderaan
Indicaties:
Voor bedlegerige personen en/of personen met incontinentieproblemen
Veiligheidssluiting ideaal voor dementerende personen
Samenstelling: 80% CO, 20% PES
| CNK | 3024577 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 380 mm |
| Lengte | 280 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |