Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zonder conserveermiddel
mag gebruikt worden met contactlenzen
polyethyleenglyucol 400, propyleenglycol, hydroxypropylguar, sorbitol, aminomethylpropanol, boorzuur, kaliumchloride, natriumchloride en gezuiverd water
| CNK | 4159216 |
|---|---|
| Organisaties | ALCON |
| Merken | Alcon |
| Breedte | 46 mm |
| Lengte | 98 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |