Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Texa® waslotion (vroeger geproduceerd en verkocht onder de naam Dermavital Waslotion) helpt het lichaam in alle zachtheid te reinigen en te verzorgen dankzij de zeepvrije formule, verrijkt met zoete amandelolie en tarweproteïnen.
Reiniging lichaam - Waslotion
pH-waarde: 5.5 - 6.5
| CNK | 4233946 |
|---|---|
| Organisaties | Arseus Medical |
| Merken | Texa |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 232 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |