Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 12,80 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 8,50 (6% inclusief btw)
Voor dit geneesmiddel is een voorschrift nodig. Na beoordeling door de apotheker kan je het komen afhalen en betalen in de apotheek.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De werkzame stoffen in dit middel zijn: beclometasondipropionaat, formoterolfumaraatdihydraat en glycopyrronium.
Elke afgegeven dosis (de dosis die uit het mondstuk komt) bevat 87 microgrambeclometasondipropionaat, 5 microgram formoterolfumaraatdihydraat en 9 microgramglycopyrronium (als 11 microgram glycopyrroniumbromide).
De andere stoffen in dit middel zijn watervrij ethanol, zoutzuur, drijfgas: norfluraan.
Zwangerschap en borstvoeding Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt. U mag Trimbow alleen tijdens de zwangerschap gebruiken als uw arts u dat heeft geadviseerd. Het heeft de voorkeur het gebruik van Trimbow tijdens de bevalling te vermijden vanwege de remmende effecten van formoterol op de samentrekkingen van de baarmoeder. U mag Trimbow tijdens de borstvoeding niet gebruiken. U en uw arts moeten besluiten of borstvoeding moet worden gestaakt of dat behandeling met Trimbow moet worden gestaakt dan wel niet moet worden ingesteld, waarbij het voordeel van borstvoeding voor het kind en het voordeel van behandeling voor u in overweging moeten worden genomen.
De aanbevolen dosering is twee inhalaties in de ochtend en twee inhalaties in de avond.
U moet Trimbow elke dag gebruiken, zelfs wanneer u geen last heeft van uw astma.
Gebruik dit geneesmiddel niet ter verlichting van een plotselinge aanval van ademnood of eenpiepende ademhaling.
Trimbow is bedoeld voor inhalatie (inademen).
U moet het geneesmiddel inhaleren via uw mond, waardoor het geneesmiddel rechtstreeks naar uw longen gaat.
| CNK | 4347779 |
|---|---|
| Organisaties | Chiesi Pharmaceutici |
| Merken | Chiesi |
| Breedte | 91 mm |
| Lengte | 164 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Actieve ingrediënten | beclometason dipropionaat, formoterol fumaraat, glycopyrronium bromide |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |