Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Indicaties:
Externe gebruik
Voor dagelijks gebruik
Voor de reiniging van het ogen
Samenstelling:
Karitéboter, kamille en tea tree
| CNK | 4112835 |
|---|---|
| Organisaties | Simovision |
| Merken | Simovision |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 129 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |