Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
URGO STOP Nagelbijten is een zeer bittere onzichtbare lak die geschikt is voor afgebeten nagels. URGO STOP Nagelbijten heeft een bijzonder bittere smaak die volwassenen en kinderen (vanaf 3 jaar) belet om op hun nagels te bijten.
Nagelbijten
Alcohol, Aqua, Ethylacetaat, Denatoniumbenzoat, Ethylcellulose, Ricinus communis zaadolie, Hydroxypropylchitosan, Tocoferylacetaat
| CNK | 3678117 |
|---|---|
| Organisaties | Urgo |
| Merken | Urgo |
| Breedte | 114 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 9 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |