Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Spray met propolis van natuurlijke oorsprong, met honingsmaak, om overal mee naartoe te nemen.
Keel
Vicks Propolis Keelspray 20ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Vulmiddel: glycerol; hydroalcoholisch extract van propolis.
2 tot 3 verstuivingen in de mond, tot 4 keer per dag.
| CNK | 4681466 |
|---|---|
| Organisaties | Procter & Gamble |
| Merken | Vicks |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Dieetbeperkingen | Suikervrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |