Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Productiemethode: stoomdistillatie
Geur: zoete, zware bloesemgeur die doet denken aan jasmijn
De olie van ylangylang is zinnenprikkelend en stimulerend en wordt in het bijzonder geapprecieerd bij koppels.
Bovendien is deze olie rustgevend en gunstig voor een goed geestelijk evenwicht en een zonnig humeur.
Ylangylang wordt ook aangeraden voor de nagel-, haar-, buste- en huidverzorging.
100% pure en natuurlijke etherische olie van ylangylang
Biochemische specificiteit (b.s.): linalol
| CNK | 2514487 |
|---|---|
| Organisaties | Perrigo |
| Merken | Biover |
| Breedte | 26 mm |
| Lengte | 26 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |