Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Onze superefficiënte oplossing voor vloeren zonder strepen - bind de strijd aan met stof, verkleuring en geurtjes.
Vloeren reinigen
Gemakkelijker
Met kleinere en lichtere verpakkingen wordt alles eenvoudiger.
Gezonder
100% natuurlijke ingrediënten voor een 100% propere planeet. Veilig voor kinderen, zwangere vrouwen en huisdieren. Daarnaast vermindert het de kans op verkoudheid en allergische reacties.
Schoner
Onze probiotica reinigen grondig in je microvezels en kieren, niet alleen tijdens het schoonmaken, maar ze blijven actief tot zeven dagen lang.
Unique Bacteria Mix, Natrium Bicarbonate, Anionic and Cationic Surfucants, Fragrance (natural) and Sodium Sulfate
| CNK | 4566634 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 90 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |