Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
GEMAKKELIJKER
GEZONDER
SCHONER
Bijvullen allesreiniger
Unique Bacteria Mix, Citric Acid, Natrium Bicarbonate, Organic Extract Mix, Sodium Citrate, Anionic and Cationic Surfucants, Fragrance and Sodium Carbonate
| CNK | 4524377 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |