Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Deze rijke dagverzorging versterkt de vernieuwing van de natuurlijke barrièrestructuur van de huid.
Ze werd speciaal ontwikkeld voor de rijpere, gevoelige en droge huid. De innovatieve O.L.T.®- Technologie zorgt voor een actieve vochttoevoer. Bovendien reduceert een doelgerichte UV-filter en HBDM-radicalenvanger- technologie de licht-inducerende huidveroudering.
Gelaatsverzorging - Huidbarrière
Vernieuwing van de natuurlijke huidbarrière voor droge tot zeer droge huid.
AQUA, GLYCERIN, MORINGA OIL/HYDROGENATED MORINGA OIL ESTERS, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, NIACINAMIDE, PENTYLENE GLYCOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, HYDROGENATED
PHOSPHATIDYLCHOLINE, PROPANEDIOL, BIS-ETHYLHEXYL HYDROXYDIMETHOXY BENZYLMALONATE, COPERNICIA CERIFERA CERA,1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER, TROXERUTIN,SODIUM ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER,SODIUM HYALURONATE, XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL
Gebruik: 's Morgens aanbrengen na het gewenste serum.
| CNK | 3668035 |
|---|---|
| Organisaties | Zeitschild |
| Merken | Zeitschild |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 166 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |