Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Nachtverzorging Night Repair
Intensieve vernieuwing tijdens de nacht
Deze verzorging voor een gevoelige, normale huid versterkt de natuurlijke huidbarrière.
De innovatieve O.L.T.®- Technologie zorgt voor een actieve vochtverrijking.
Om risico's op allergenen te beperken:
| CNK | 3668043 |
|---|---|
| Organisaties | Zeitschild |
| Merken | Zeitschild |
| Breedte | 165 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |