Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Kruk Model 1 – Aluminium Samenstelling: ALUMINIUM
| CNK | 1244086 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 160 mm |
| Diepte | 980 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |