Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Flexosil gel is een natuurlijke oplossing voor soepele gewrichten
Biologisch silicium versterkt met plantenextracten. Silicium is een belangrijk actief ingrediënt dat lokaal inwerkt op het gewrichtscomfort. Dankzij de fijne moleculaire structuur dringt het uitzonderlijk goed door in de huid.
Gewrichten
Aqua, Monométhylsilanetriol, Alcohol, Carbomer, Levulinic acid, Capryloyl glycine, Sodium hydroxide, Salicylic acid, Benzyl alcohol, Propylène glycol, caramel, Dehydroacetic acid, Parfum, Glucosamine, Harpagophytum procumbens, Salix alba, E. arvense, Hellanthus annuus seed oil, Boswellia serrata, Curcuma longa, Tocopherol.
Niet aanbevolen tijdens zwangerschap en borstvoeding en voor kleine kinderen.
Volwassenen: breng de gel naar behoefte aan op de contactpunten en masseer zachtjes in.
| CNK | 1686948 |
|---|---|
| Organisaties | DISTRICARE PHARMA |
| Merken | Aurea |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 71 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |