Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
• Voor tanden en tandvlees
1 kauwgom naar behoefte
| CNK | 3319449 |
|---|---|
| Organisaties | Eureka Pharma |
| Merken | Eureka Pharma |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |