Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
neksteun
Kussen geeft optimale steun aan nek en hoofd
| CNK | 2073864 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Jobri |
| Breedte | 307 mm |
| Lengte | 348 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |