Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Zorgt voor het kantelen van het bekken waardoor de rug automatisch rechter komt
Zorgt voor een ideale drukopvang en hoog comfortgevoel
Kleur: Blauw, zwart, grijs
Afmetingen: 33 * 43 * 8-3 cm
Verpakking: per stuk
| CNK | 3195476 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Jobri |
| Breedte | 410 mm |
| Lengte | 610 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |