Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Neutrogena ® Toner Zuiverend A/mee Eters verwijdert diep in uw poriën vuil en olie, de onzuiverheden die kunnen leiden tot mee-eters. Deze gezichtstoner laat de teint er zichtbaar verfijnd uitzien.
Mee-eters en onzuivere huid
Olie- en siliconevrij
Aqua, Alcohol Denat, PPG-5-Ceteth-20, Glycerine, Citroenzuur, Salicylzuur, Menthyllactaat, Natriumcitraat, Parfum
Vanaf 16 tot 35 jaar
Bevochtig een wattenschijfje met de Blackhead Eliminating Cleansing Toner*
Veeg over gezicht en hals. Niet afspoelen.
Voor het beste resultaat tweemaal daags aanbrengen
| CNK | 3834413 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |