Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
OptiLube is een wateroplosbaar steriel glijmiddel, geschikt voor een groot aantal toepassingen in de zorgsector en speciaal ontwikkeld voor een optimaal comfort van de patiënt.
OptiLube wordt geadviseerd voor o.a. volgend gebruik:
| CNK | 3699972 |
|---|---|
| Organisaties | Tristel (Ecomed Services) |
| Merken | Optilube |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |