Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Sasmar Warming is een zijdezacht glijmiddel op waterbasis dat helpt om plezier en intimiteit te vergroten door een zacht verwarmend gevoel bij contact te creëren.
Glijmiddel met een zacht verwarmend gevoel
Water (eau), Glycerin, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Sclerotium Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Polysorbate-20, Vanillyl Butyl Ether.
| CNK | 3414026 |
|---|---|
| Organisaties | Sasmar |
| Merken | Sasmar |
| Breedte | 36 mm |
| Lengte | 36 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |