Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Gaultheria fragrantissima (Methyl-salicylaat). Afkomstig uit Nepal. Gebruikt bestanddeel is de plant.
Voor de verzorging van spieren en gewrichten. Kalmeert pijntjes, ontzwellend, verbetert de mobiliteit... Artritis, reuma enz., ontstekingswerend, leverstimulans.
In samenstelling, werking en geur identiek aan berk.
| CNK | 4372553 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |