Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Breukband in broekmodel
Speciale kussens (uitneembaar) voor extra steun
| CNK | 2601144 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 190 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |