Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Der Miloa TM is een product op basis van natuurlijke plantenextracten.
Aan deze essentiële oliën worden talrijke helende eigenschappen toegekend.
Der Miloa TM wordt rechtstreeks op de wonde gebruikt.
Helen - Voorkomen dat het dier gaat likken aan de wonde.
Moedertinctuur van Centella asiatica
Natuurlijke essentiële oliën van:
Der Miloa™ 3 tot 4 keer per dag aanbrengen.
Volg altijd de aanbevelingen van uw dierenarts.
| CNK | 2932762 |
|---|---|
| Organisaties | Miloa |
| Merken | Miloa |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 107 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |