Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een versterkende shampoo die beschadigd, dood en dof haar weer kracht geeft.
beschadigd, dood en dof haar
AQUA (WATER), NATRIUM LAURETH SULFAAT, PANTHENOL, DISODIUM COCOAMPHODIACETAAT, COCAMIDE MEA, POLYQUATERNIUM-10, NATRIUMCHLORIDE, GLYCOLSTEARAAT, PARFUM (GEUR), NATRIUMBENZOAAT, CITROENZUUR, MAGNESIUM PCA, PEG-80 GLYCERYL COCOATE, BENZOFENON-4, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHERYL NICOTINAAT, ZINKGLUCONAAT, GEHYDROLYSEERD TARWE-EIWIT, GEHYDROLYSEERD TARWEZETMEEL, NATRIUMACETAAT, NATRIUMHYALURONAAT, POLYSORBAAT 20, ISOPROPYLALCOHOL.
Grondig spoelen in geval van contact met de ogen.
| CNK | 4490348 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Bailleul Belgique |
| Merken | Ecophane |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |