Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Spoelvloeistof natriumchloride 0,9% in Ecotainer®.
Ecotainer®:
Ecotainer: polypropyleen
| CNK | 0042648 |
|---|---|
| Organisaties | B. Braun medical S.A. |
| Merken | B. Braun |
| Breedte | 86 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |