Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onze grootste en voordeligste verpakking, de gezichtsspray van 300ml, is perfect voor veelvuldig gebruik tijdens uw huidverzorgings- en make-up routine.
Water & stikstof
| CNK | 2691871 |
|---|---|
| Organisaties | Fixmer Pharma, SASU Sarbec Developpement |
| Merken | Evian |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 235 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |