Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Fortimel Compact Fiber 2.4kcal Aardbei 4x125ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Water, glucosesiroop, eiwit(koeMELK), plantaardige oliën (koolzaadolie, zonnebloemolie), voedingsvezels (oligofructose, galacto-oligosachariden (van koeMELK), pectine, fructo-oligosachariden), trehalose*, kaliumcitraat, emulgator (SOJAlecithine), aroma, magnesiumwaterstoffosfaat, cholinechloride, kaliumchloride, kleurstof (karmijnzuur), natriumcitraat, natrium L-ascorbaat, ijzerlactaat, zinksulfaat, nicotinamide, DL-α- tocoferylacetaat, retinylacetaat, kopergluconaat, natriumseleniet, mangaansulfaat, chroomchloride, calcium D-pantothenaat, D-biotine, cholecalciferol, thiaminehydrochloride, pteroylmonoglutaminezuur, pyridoxinehydrochloride, natriummolybdaat, natriumfluoride, riboflavine, kaliumjodide, fyllochinon, cyanocobalamine.
*Trehalose is een bron van glucose.
| CNK | 4761755 |
|---|---|
| Organisaties | Nutricia |
| Merken | Fortimel |
| Breedte | 109 mm |
| Lengte | 107 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |