Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
De HEKA wattenbollen worden gebruikt voor reiniging en desinfectie van de huid
| CNK | 4225009 |
|---|---|
| Organisaties | Van Heek Medical |
| Merken | Heka |
| Breedte | 115 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 2 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |