Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Interprox Interdental Gel vermindert de vorming van plaque en helpt bij het voorkomen van cariës (gaatjes). De Interprox Gel wordt gebruikt in combinatie met de Interprox ragers. Breng de gel eenvoudig aan op de rager en reinig tussen de tanden en kiezen.
Interdentale Gel te gebruiken in combinatie met interdentaal borsteltjes
| CNK | 2577096 |
|---|---|
| Organisaties | Dentaid Benelux |
| Merken | Interprox |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 157 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |