Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
MediSet® Nietjesverwijderaar 10cm
Nietjesverwijderaar
In een harde blister1 nietjesverwijderaar 10 cm - metaal
Om de nietjes te verwijderen.
| CNK | 2152379 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 139 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |