Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het gevoelige hoofd van je baby verzorg je met veel liefde en voorzichtigheid. Met deze borstel en kam vind je de beste optie om het haar van je oogappel te verzachten en te kammen. Het zachte anti-slip handvat ligt goed in de hand en maakt de handeling van het kammen nog makkelijker.
| CNK | 2976777 |
|---|---|
| Organisaties | New Valmar |
| Merken | Nuby |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 2 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |