Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Homeopathisch geneesmiddel zonder indicatie. Raadpleeg uw arts of apotheker voor de dosering en indicatie. Voor zorgprofessionals zijn er opleidingen in de homeopathie beschikbaar via het CEDH of het CDFH; informeer hiernaar bij uw vertegenwoordiger.
| CNK | 3107695 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 15 mm |
| Lengte | 66 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |