Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Wordt gebruikt in de industrie waar men met veel solventen in aanraking komt. Vormt een barrièreschild voor de huid. Te gebruiken voor handen, armen en lichaam.
| CNK | 0029603 |
|---|---|
| Organisaties | Envederm |
| Merken | Envederm |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 166 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |