Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Voor de verzorging van littekens, zowel nieuwe als oude. Voor een goed resultaat: gedurende langere periode inmasseren.
Bevat: calophyllum- en muskaatroosolie met strobloem en geranium bourbon.
| CNK | 4357869 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Diepte | 134 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |