Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Verrijkte, verzorgende huidcreme met een hoog gehalte aan verzorgende bestanddelen voor de droge tot zeer droge huid. Licht geparfumeerd.
Verzorgende handcreme voor de droge tot zeer droge huid.
Parfum- en kleurstofvrij.
Huid hypoallergeen.
AQUA (WATER), PARAFFINUM LIQUIDUM, GLYCERINE, GLYCERYLSTEARATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, STEARINEZUUR, CETEARYLALCOHOL, UREUM, KALIUMSTEARATE, CREATINE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, TROPOLONE
• Breng 1 ml aan op een schone en droge huid vóór lange pauzes en aan het einde van de werkdag.
• Wrijf op alle delen van de handen, ook tussen de vingers en rond de vingernagels.
• Kan ook op het lichaam gebruikt worden.
• Regelmatig aanbrengen als onderdeel van een huidverzorgingsroutine.
Voor gebruik in industriële omgevingen, levensmiddelen en de gezondheidszorg.
| CNK | 3048279 |
|---|---|
| Organisaties | Deb-Stoko |
| Merken | Stoko |
| Breedte | 90 mm |
| Lengte | 225 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1000 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |