Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Oropharma Stop Spray Outdoor houdt honden en katten weg van de plaatsen die je buiten wilt beschermen (voorgevel, hekken, planten, vuilniszakken, ...)
Voor BUITENSHUIS gebruik, om de 4 à 5 dagen besproeien.
| CNK | 2648426 |
|---|---|
| Organisaties | Oropharma, Versele-Laga |
| Merken | oropharma |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |