Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tube 28 g
Zuivere witte vaseline
| CNK | 0670273 |
|---|---|
| Organisaties | Qualiphar |
| Merken | Qualiphar |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 136 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 28 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |