Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Matterende dag- en nachtverzorging voor een vette, gemengde en onzuivere huid. Sebo Fluid is een lichte, hydraterende emulsie die een terugval naar een onzuivere huid voorkomt. Werkt antibacterieel.
Aqua, Cetearyl Alcohol, Oleyl Erucate, Panthenol, Butylene Glycol, Dibutyl Adipate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Cetearyl Sulfate, Sorbitol, Ethylhexylglycerin, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Disodium EDTA, Pantolactone, Citric Acid. (FVN100097.0012)
| CNK | 2401073 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |