Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Propylene Glycol, Glycolic Acid, Distarch Phosphate, Polyacrylamide, Hydroxyethylcellulose, Zinc Sulfate, Sodium Hydroxide, C13-14 Isoparaffin, Salicylic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Laureth-7, Menthol, Disodium EDTA. (FVN100029.0014)
| CNK | 2320000 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 195 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |