Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Solidago canadensis. (Germacrene D - Alpha pinene – Myrcene - Limonene).
Afkomstig van wilde teelt uit Canada. Gebruikt bestanddeel is de plant.
In Canada is het een "onkruid", in onze tuinen komt deze guldenroedesoort soms als sierplant voor. De etherische olie bevat voornamelijk (tot 35%) sequiterpeenverbindingen: Germacrene D.
Van deze stoffen is bekend dat zij kalmerend werken op ontstekingsreacties, vooral op de urinewegen, maar ook op de aderen (flebitis). Canadese guldenroede stimuleert de leverfunctie (zuivert en brengt energie). Deze olie is eveneens een algemene rustgever voor nerveuze mensen.
| CNK | 4370409 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 29 mm |
| Diepte | 81 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |