Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Lavandula x intermedia var. Abrialis (Linalool, linalyl-acetate, camphor, 1,8-cineole). Afkomstig uit Frankrijk. Gebruikt bestanddeel is de bloem. Abrialis is een kruising tussen echte lavendel en spijk.
De belangrijkste eigenschap is de revitaliserende werking. Verder zijn er geen in het oog springende therapeutische eigenschappen. Wordt voornamelijk gebruikt vanwege de aangename geur.
| CNK | 4370862 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |