Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Lavandula x intermedia var. Grosso. (Linalool, linalyl-acetate, camphor, 1,8-cineole). Afkomstig uit Frankrijk. Gebruikt bestanddeel is de bloem.
Er zijn vrijwel geen in het oog springende therapeutische eigenschappen. Wordt voornamelijk gebruikt vanwege de lage prijs, aangename geur en de verwerking in zeep en andere huishoudelijke producten.
| CNK | 4370888 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 109 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |