Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Opent de neus (o.a. bij sinusitis), geeft adem, stimuleert de immuniteit, is actief op de bovenste luchtwegen, maakt beter bestand tegen de kwalijke gevolgen van stuifmeelpollen.
Samenstelling: niaouli (Melaleuca viridiflora quinquenervia), saro (Cinnamosma fragrans), grove den (Pinus sylvestris), rode tijm (Thymus zygis ct. thymol), balsemspar (Abies balsamea).
| CNK | 4360798 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |