Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Deze synergie is vooral ontwikkeld voor mensen met problemen aan de sinussen. Maakt de luchtwegen vrij, lost slijm op en geeft meer adem.
Samenstelling: niaouli, saro, grove den, balsemspar, pepermunt. Inhoud: 2 gram.
| CNK | 4361119 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 2 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |